Deň študentstva

Dňa 17.11. slávia svoj deň všetci študenti na Slovensku. Aj tento rok sa naša škola rozhodla spríjemniť tento deň všetkým študentom na gymnáziu.
V piatok sme prvé hodiny strávili sledovaním zaujímavého filmu v mestskom kine Baník. Určite si z príbehu o Pokojnom bojovníkovi každý vzal niečo, pretože film bol veľmi náučný a zároveň napínavý.
Z kina sme sa vrátili späť do školy. Do obeda prebiehal v spoločenskej miestnosti krátky kvíz zo všetkých predmetov. Zúčastnili sa v ňom študenti rôznych vekových kategórií. Pravdaže každého súťažiaceho neminula sladká odmena a takzvaná "neskúšanka". Študenti milujúci šport sa mohli zúčastniť volejbalového turnaja v školskej telocvični.
Sviatok venovaný študentom bol pre gymnázium neobyčajným dňom a s radosťou by trávili piatky takýmto voľným štýlom.